Categorie: 1 ster (stap 2/3)

1+ * Tegelen Boris Friesen

Trainingsgroep Tegelen Trainer Boris Friesen Organisator Tegelse Schaakvereniging Data 24-9-17, 22-10-17, 12-11-17, 3-12-17 28-1-18, 25-2-18, 18-3-18, 22-4-18 Tijd 10:30 – 12:30 uur Locatie Ontmoetingscentrum De Glazenap Spechtstraat 58, 5932 VK Tegelen, 077-3738184 Kosten De eigen bijdrage zal € 145,00 bedragen

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1* Tegelen Boris Friesen

Trainingsgroep Tegelen Trainer Boris Friesen Organisator Tegelse Schaakvereniging Data 24-9-17, 22-10-17, 12-11-17, 3-12-17 28-1-18, 25-2-18, 18-3-18, 22-4-18 Tijd 12:45 – 14:45 uur Locatie Ontmoetingscentrum De Glazenap Spechtstraat 58, 5932 VK Tegelen, 077-3738184 Kosten De eigen bijdrage zal € 145,00 bedragen

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1* Roosendaal Dolf Meijer

Trainingsgroep Roosendaal Trainer Dolf Meijer Organisator Stichting Schaak Promotie Data 6 september 2017; 15 november 2017; 10 januari 2018; 21 februari 2018 en 11 april 2018 Tijd 17:00 – 19:00 Locatie Jan Tinbergen College Burg. Schneiderlaan 2 4706 EZ Roosendaal

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1-2* Haarlem Jop Delemarre en Ad Gorissen

Trainingsgroep Haarlem Trainer Ad Gorissen (Plustraining 1 en 2b) Jop Delemarre (plustraining 2a, 3 en 4) Organisator DCA (Delemarre Chess Academy) Data 2017: 17 sept, 1 okt, 29 okt, 26 nov, 10 dec. 2018: 28 jan, 11 feb, 11 mrt,

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3), 2 ster (stap 3/4)

1* Soerendonk Boris Friesen

Trainingsgroep Soerendonk Trainer Boris Friesen Organisator Boris Friesen Data 8 van de 12 data in 2017 / 2018: 17 september, 1 oktober, 29 oktober, 19 november, 10 december, 4 februari, 11 maart, 8 april, 6 mei, 13 mei, 27 mei

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1* Utrecht Pascal Losekoot

Trainingsgroep Utrecht Trainer Pascal Losekoot Organisator Schaaktraining.nl Data 24 september 2017 , 1 oktober, 29 oktober, 19 november, 10 december, 4 februari 2018, 11 maart, 8 april, 6 mei, 27 mei. Reservedata zijn 13 mei en 3 juni 2017. Tijd

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1-5* Amsterdam Robert Ris ea.

Trainingsgroep Amsterdam Trainer oa. Robert Ris Organisator Amsterdam Chess Academy i.s.m. de SGA en Schaakschool Indische Buurt Data 17 september 2017 8 oktober 5 november 26 november 17 december 7 januari 2018 4 februari 11 maart 8 april 22 april

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3), 2 ster (stap 3/4), 3 ster (stap 4/5 of rating 1500-1800), 4 ster (stap 5/6 of rating 1800-2100), 5 ster (rating > ???)

1* Doetinchem Niels van der Mark

Trainingsgroep Doetinchem Trainer Niels van der Mark Organisator Schaakelaar Data 23/09; 28/10; 18/11; 09/12; 20/01; 10/02; 17/03; 14/04; 12/05; 02/06 reservedatum 09 juni Tijd 12:00-14:00 met een kwartier pauze Locatie Doetinchem, adres volgt nog Kosten De eigen bijdrage zal €

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1* Apeldoorn Nico Zwirs / Karel van Delft

Trainingsgroep Apeldoorn Trainer Nico Zwirs en Karel van Delft Organisator Karel van Delft, Schaakacademie Apeldoorn (www.schaakacademieapeldoorn.nl) Data Training 1: 17 september 2017 Training 2: 8 oktober 2017 Training 3: 5 november 2017 Training 4: 26 november 2017 Training 5: 17

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3)

1*/2*/3* Leiden Frank Erwich

Trainingsgroep Leiden Trainer Frank Erwich Organisator Frank Erwich Data Training 1: 10 september 2017 Training 2: 8 oktober 2017 Training 3: 5 november 2017 Training 4: 26 november 2017 Training 5: 10 december 2017 Training 6: 7 januari 2018 Training

Geplaatst in 1 ster (stap 2/3), 2 ster (stap 3/4), 3 ster (stap 4/5 of rating 1500-1800)